A2633 GRIGIO GLOX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2633 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 120cm / 47inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 250kg |